Szukasz kotła lub pieca na pellet w Katowicach, Krakowie czy Bielsku-Białej? Sprawdź ofertę Biooze!

Kilkanaście lat temu był tylko ciekawostką, ale dziś stanowi jeden z najlepszych wyborów w relacji ceny do efektywności energetycznej. Pellet jest paliwem grzewczym, z którego korzysta coraz więcej gospodarstw domowych i firm. Pod tym względem doganiamy już kraje skandynawskie czy Zachodniej Europy, w których urządzenia przystosowane do spalania biomasy są standardem, zwłaszcza w sektorze ciepłownictwa indywidualnego. Jeśli sam przymierzasz się do zakupu kotła lub pieca na pellet w Katowicach, Krakowie czy Bielsku-Białej, albo chcesz wprowadzić takie urządzenia do oferty swojej hurtowni instalacyjnej, to koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaproponować w Biooze.

Promujemy ekologiczne systemy grzewcze

Piece i kotły na pellet to bardzo dobry kierunek w ciepłownictwie – tak profesjonalnym, jak i indywidualnym. W dobie coraz surowszych norm środowiskowych, bardzo niskiej jakości powietrza oraz kurczących się zasobów paliw kopalnych musimy szukać rozwiązań, które zapewnią nam wystarczającą ilość energii cieplnej do ogrzania domów i firm – w dodatku za rozsądną cenę. Biomasa wciąż jest niedocenianym paliwem energetycznym, co jednak powinno się wkrótce zmienić. Nie dość, że jest to paliwo w pełni odnawialne, to jeszcze jego spalanie odbywa się w ramach tzw. zamkniętego obiegu CO2. Oznacza to, że uwalniamy do atmosfery tylko tyle dwutlenku węgla, ile wcześniej skonsumowały rośliny, z których wyprodukowano biomasę. Biooze to nie tylko dostawca pieców i kotłów na pellet. Propagujemy również wykorzystanie biomasy w ogrzewnictwie poprzez pokazywanie zalet tego rozwiązania – m.in. na blogu, który właśnie czytasz. Kotły z naszej oferty są dystrybuowane w wielu hurtowniach instalacyjnych. Stale szukamy nowych partnerów biznesowych w Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej i całej Polsce, którzy dzięki współpracy z nami zyskają bardzo poszukiwane przez inwestora indywidualnego urządzenia grzewcze i tym samym poszerzą swoją ofertę, mogąc dotrzeć z nią do większej grupy klientów.

Oferujemy piece i kotły na pellet renomowanych producentów

W ofercie Biooze znajdziesz wyłącznie takie kotły i piece na pellet, które możemy z czystym sumieniem rekomendować zarówno do użytku domowego, jak i firmowego. Stawiamy na urządzenia najlepszych producentów, charakteryzujące się bardzo wysoką sprawnością, znakomitą jakością wykonania, a tym niezawodnością. Z punktu widzenia nabywcy końcowego nie bez znaczenia jest również prosta obsługa, co zapewniają funkcje automatyzujące pracę kotła lub pieca. W stałej sprzedaży posiadamy kotły i piece na pellet takich producentów, jak:

  • Ambiente e Calore,
  • Piazzetta,
  • La Nordica - Extraflame
  • Windhager,
  • Viteco.

Do naszej oferty wybraliśmy urządzenia tych producentów, którzy mają uznaną markę na rynkach europejskich. Decydując się na zakup kotła czy pieca na pellet zawsze należy brać pod uwagę, że jest to inwestycja na wiele lat. Warto więc postawić na takie urządzenie, które nie tylko zagwarantuje bezproblemową pracę, ale także będzie maksymalnie ekonomiczne i niemal bezobsługowe. Zajrzyj też do naszych artykułów, w których krótko opisaliśmy najlepszych producentów pieców na pellet, jak i czołowych producentów kotłów na pellet.

Skorzystaj z fachowego doradztwa

Jeśli nie wiesz, jaki kocioł lub piec na pellet wybrać do własnego domu, do firmy lub na potrzeby klienta, dla którego uzbrajasz kotłownię, to zawsze możesz skontaktować się z nami i uzyskać fachowe wsparcie ze strony ekspertów Biooze. Wiele cennych wskazówek znajdziesz również na naszym blogu, na którym regularnie publikujemy artykuły poradnikowe zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i profesjonalistów. Wszystkie kotły i piece na pellet dostępne w naszej ofercie zostały dokładnie opisane na stronie sklepu internetowego Biooze, co także powinno Ci ułatwić wstępne znalezienie odpowiedniego urządzenia, a następnie skonsultowanie tego wyboru z naszym ekspertem.

Zostań naszym klientem lub partnerem

Jesteśmy czołowym dystrybutorem urządzeń grzewczych tak dla klientów detalicznych, jak i hurtowych oraz dla instalatorów. Piec lub kocioł na pellet możesz zamówić w naszym sklepie online – wystarczy, że skontaktujesz się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę. Biooze zaopatruje w kotły i piece na pellet najlepsze hurtownie m.in. w Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej i na całym Śląsku, a także w innych regionach Polski. Jeśli sam prowadzisz hurtownię, sklep instalacyjny lub jesteś instalatorem, to już teraz zapraszamy Cię do współpracy.


Komentarze

Ten post jeszcze nie został jeszcze skomentowany, bądź pierwszy.
Dodaj swój komentarz: