Misja ReCo


Biooze to marka firmy Reco so. z o.o. z Niemodlina. Jesteśmy zespołem fachowców z branż technicznych dla których dążenie do czystego powietrza dla naszych rodzin, dzieci i przyjaciół stało się misją i działaniem zawodowym. Wszyscy mamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zagadnieniach techniki grzewczej oraz energetyki w tym biomasowej. Reco wdraża zoptymalizowane rozwiązania w oparciu o OZE (odnawialne źródła energii) dedykowane do konkretnych potrzeb naszego klienta. Analizujemy liczymy i dobieramy rozwiązanie w opcji mono lub multi gdzie to ostatnie może tworzyć samowystarczalne hybrydy wykluczające podłączenie budynku do sieci elektrycznej, gazowej czy też cieplnej.

Współpracujemy z klientem instytucjonalnym oraz biznesowym. Nie pozostajemy obojętni potrzebą klienta indywidualnego portal Biooze powstał między innym po to aby "Kowalski" mógł zdobyć niezbędną wiedzę, uzyskał poradę w zakresie rozwiązania OZE i jego finansowania, mógł zostać przekierowany do naszego autoryzowanego wykonawcy i żyć w świadomości, iż jego produkcja ciepła jest zero emisyjna.


Dla gmin, spółdzielni, zarządców i wspólnot mieszkaniowych oferujemy 100% finansowania modernizacji źródeł ciepła. Budujemy lokalne, zero emisyjne ciepłownie umożliwiając likwidację niskiej emisji. Nasz partner nie ponosząc żadnych kosztów inwestycyjnych ma możliwość wypełnienia dyrektyw i uchwał antysmogowych. 

 

Oferujemy wysokiej jakości źródła ciepła z zakresu OZE. Posiadamy własną fabrykę biomasy pelletowej, a oferowane biomasa certyfikowana jest wg. wymogów europejskich certyfikatem EN plus przyznając naszemu pelletowi najwyższa klasę A1